AKTUALNOŚCI

Analiza przedwdrożeniowa dla planowanego wdrożenia systemu WMS w magazynie firmy SITS

Analiza przedwdrożeniowa dla planowanego wdrożenia systemu WMS w magazynie firmy SITS

Logifact-Systems zawarła z firmą SITS umowę o przeprowadzeniu analizy przedwdrożeniowej w zakresie logistyki magazynowej pod kątem planowanego wdrożenia profesjonalnego systemu zarządzania magazynem klasy WMS w magazynie wyrobów gotowych zakładu produkcyjnego firmy SITS zlokalizowanego w Brodnicy. Zakontraktowana analiza przedwdrożeniowa miała na celu szczegółowe rozpoznanie procesów logistycznych Klienta oraz zdefiniowanie wymagań funkcjonalnych wobec planowanego systemu zarządzania.

SITS to polska firma działająca na rynku od 1993 r. zajmująca się projektowaniem i produkcją mebli tapicerowanych. Logifact-Systems współpracuje na stałe z SITS dostarczając uznanemu producentowi własne rozwiązania informatyczne wspierające logistykę.

W efekcie wykonanej analizy przedwdrożeniowej powstał dokument wymagań funkcjonalnych, w którym zawarto najbardziej istotne z punktu widzenia Klienta zagadnienia związane z planowanym wdrożeniem systemu WMS, a które dotyczyły procesów logistycznych realizowanych w magazynie oraz integracji z otoczeniem informatycznym systemu magazynowego.

Dokument ten stanowił ponadto rzeczową podstawę dla przygotowania dopasowanej do specyfiki Klienta oferty uwzględniającej zweryfikowane i uzgodnione wymagania funkcjonalne SITS wobec planowanego do wdrożenia systemu WMS.

Rzetelne wytyczenie zakresu funkcjonalności na wczesnym etapie przygotowań do procesu wdrożenia systemu zarządzania w drodze analizy przedwdrożeniowej pozwala zapewnić, że przyszłe oprogramowanie będzie przygotowane w ścisłym dopasowaniu do konkretnych indywidualnych potrzeb magazynu, co w efekcie jeszcze bardziej wzmocni sprawność logistyki przedsiębiorstwa.

opublikowano: 2020-01-27