Dlaczego Logifact-Systems?

Szesnaście powodów, dla których warto postawić na Logifact-Systems

 1. 20-letnie, aktywne uczestnictwo w rynku polskim – ponad 140 wdrożeń systemów logifact® WMS oraz ponad 70 zaprojektowanych różnorodnych magazynów.
 2. Specjalizujemy się w całościowym rozwiązywaniu problemów z dziedziny szeroko pojętej logistyki magazynowej. Wdrażamy systemy informatyczne do zarządzania magazynem, wykonujemy audyty i projekty logistyczne.
 3. Stały zespół specjalistów, logistyków i programistów, z wieloletnim doświadczeniem.
 4. Możliwość zminimalizowania kosztów wdrożenia systemu logifact® WMS poprzez wybór jego wersji standardowej w konfiguracji ograniczonej do aktualnych potrzeb (standardowa wersja systemu logifact® WMS nie ogranicza jego dalszego rozwoju).
 5. Koncentracja na wysokim poziomie świadczonych usług przy jednoczesnym, korzystnym stosunku ceny do jakości.
 6. Modułowy, elastyczny system logifact® WMS pozwalający na dopasowanie do potrzeb Klienta – od wersji podstawowej do zaawansowanej.
 7. Szeroka gama korzyści z wdrożenia systemu logifact® WMS  na każdym szczeblu – z punktu widzenia zarządu, kadry kierowniczej jak i na poziomie operacyjnym.
 8. Szerokie spektrum obsługiwanych branż – m.in. spożywcza, meblarska, farmaceutyczna ( logifact®WMS został zwalidowany dla hurtowni i produkcji farmaceutycznej), artykuły biurowe, ubrania i tekstylia, automotive, chemia, elektrotechnika, kosmetyki, artykuły przemysłowe i instalacyjne, armatura łazienkowa i wyposażenie wnętrz, itp.
 9. Obsługa różnych typów magazynów – dla dystrybucji, produkcji, e-commerce, usługodawców logistycznych.
 10. Realizacja wdrożeń systemu logifact® WMS – od koncepcji logistycznej do odbioru działającego systemu – pod kierownictwem i nadzorem Działu Logistyki.
 11. Sprawdzona metodyka wdrożeniowa oparta o bogate doświadczenie pozwalająca na sprawne wdrożenie systemu, gwarantujące osiągnięcie założonych celów zgodnie z przyjętym budżetem.
 12. Bogate doświadczenie w integracji systemu WMS z systemami zarządzania z otoczenia informatycznego np. systemy klasy ERP, platformy e-commerce (Magento, IAI Shop), systemy zarządzania produkcją, automatyka magazynowa, systemy kurierskie, systemy wizyjne;
 13. Szeroka grupa sprawdzonych Partnerów biznesowych:
  • dostawcy konstrukcji stalowych, wózków, automatyki magazynowej, itp.
  • dostawcy sprzętu AutoID – sieci radiowe, terminale mobilne, RFiD, itp.
  • Integratorzy z WMS, dostawcy systemów klasy ERP
 14. Wieloletnia, udana współpraca z Klientami i wysoko oceniany poziom obsługi serwisowej.
 15. Klienci którzy wdrożyli system logifact® WMS wybierają nasz system zarządzania do kolejnych magazynów.
 16. Współpraca z Uczelniami Wyższymi, udział w pracach badawczo-rozwojowych.