• Projekt | Wykonanie | Wdrożenie

  • WMS – zarządzanie magazynem i przepływem w produkcji

  • Projekt logistyczny i system WMS z jednej ręki

Aktualności

Logifact-Systems wśród Gazel Biznesu

Nasza firma znalazła się wśród przedsiębiorstw, które otrzymały zaszczytny tytuł "Gazeli Biznesu 2017" w prestiżowym rankingu przeprowadzanym na zlecenie dziennika "Puls Biznesu".

Firmy ubiegające się o tytuł Gazeli Biznesu, weryfikowane są przez ekspertów opracowującej informacje gospodarcze firmy Coface pod kątem ich wyników finansowych. Aby otrzymać tytuł Gazeli Biznesu, firma musi spełnić określone kryteria, w tym przede wszystkim przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Jak zapewniają autorzy projektu, Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Integralną częścią rankingu jest cykl spotkań w największych miastach Polski, w trakcie których wręczane są nagrody. Uroczysta gala skupiająca firmy z mazowsza odbyła się w Warszawie, 7 marca 2018 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.

opublikowano: 2018-03-09 09:51:00