• Projekt | Wykonanie | Wdrożenie

  • WMS – zarządzanie magazynem i przepływem w produkcji

  • Projekt logistyczny i system WMS z jednej ręki

Aktualności

Koncepcja logistyczna dla magazynu firmy ARTIM Sp. z o.o. właściciela marki ATAKTO.PL

Firma Logifact-Systems podpisała umowę z firmą ARTIM Sp. z o.o., która objęła opracowanie koncepcji logistycznej nowego Magazynu - Centrum Dystrybucyjnego zlokalizowanego w Opolu.

Firma ARTIM Sp. z o.o., to lokalny lider w dystrybucji materiałów biurowych, właściciel marki ATAKTO.pl - sklepu internetowego, popularnego polskiego serwisu z artykułami dla biura, szkoły i domu.

ARTIM Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo prężnie działające na rynku woj. opolskiego od października 1990 roku, najpierw jako pierwsza hurtownia papiernicza na Opolszczyźnie i jako jeden z pierwszych biuro-serwisów w Polsce.

Od 1996 roku współtwórca i udziałowiec ogólnopolskiej grupy Partner XXI.

Efektywne stosowanie przez Spółkę skutecznego systemu zarządzania, rzetelności w działaniu oraz konkurencyjnej polityki handlowej, od początku funkcjonowania umożliwiło jej w bardzo krótkim czasie objęcie pozycji niekwestionowanego lidera w branży papierniczo-biurowo-szkolnej na rynku woj. opolskiego.

Okazało się to możliwe, dzięki silnej pozycji ekonomicznej, finansowej i organizacyjnej firmy, zaangażowaniu Pracowników, a także dzięki wysokiej jakości dystrybuowanych przez nią produktów i usług. 

Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło firmie ARTIM Sp. z o.o. na wdrożenie systemu ISO 9001:2000, otrzymanie wielu prestiżowych wyróżnień tj. godło LIDER RYNKU oraz tytuł GAZELI BIZNESU.

 

Najważniejsze cele wdrożenia zaprojektowanych przez Logifact-Systems rozwiązań to:

  • zapewnienieprawidłowej i efektywnej obsługi strumienia dystrybuowanych towarów,
  • zapewnienie sprawnej obsługi logistycznej dla zwiększającego się strumienia zleceń wydania, w tym zleceń realizowanych w kanale e-commerce,
  • optymalizacja i automatyzacja procesów w celu minimalizacji zatrudnienia.
opublikowano: 2018-10-24 10:17:00