• Projekt | Wykonanie | Wdrożenie

  • WMS – zarządzanie magazynem i przepływem w produkcji

  • Projekt logistyczny i system WMS z jednej ręki

Aktualności

Firma Logifact-Systems uczestniczyła w jubileuszowej, 10. edycji Kongresu Modern Warehouse

Firma Logifact-Systems po raz kolejny wzięła udział w Ogólnopolskim Kongresie Magazynowania i Logistyki – Modern Warehouse, który miał miejsce 13-14 listopada 2018 r.

Kongres Modern Warehouse to od 10 lat największe i najważniejsze wydarzenie dla praktyków z branży logistycznej i magazynowej, skupiające przedstawicieli wielu firm i instytucji, związanych zawodowo na co dzień z logistyką i magazynowaniem.

Jest to wydarzenie dla chcących poszerzyć wiedzę na temat usprawnień, które można wprowadzić w firmie, stosując nowoczesne rozwiązania magazynowe.

Jubileuszowa 10. Edycja Kongresu zgromadziła blisko 300 uczestników i ekspertów z niebagatelnym doświadczeniem.

Wydarzenie zostało podzielone na 4 panele tematyczne, związane m.in. z automatyzacją, rozwojem e-commerce i rynkiem pracy.

Prowadzącymi byli eksperci z branży TSL oraz osoby zasiadające w kadrach zarządzających największymi obiektami magazynowymi w Polsce.

Kongres Modern Warehouse był doskonałą okazją na poznanie najbardziej aktualnych trendów w obszarze logistyki i magazynowania. Umożliwił też spotkanie i nawiązanie nowych znajomości z czołowymi fachowcami z branży rynku oraz umożliwił wymianę wiedzy, doświadczeń wraz z  przeprowadzeniem wielu merytorycznych dyskusji.

W jednej z wielu takich dyskusji wziął udział również prezes firmy Logifact-Systems dr inż. Andrzej Bobiński. Dyskusja toczyła się na temat: „Automatyzacja procesów źródłem sukcesu”.

W trakcie kongresu mieliśmy też przyjemność zaprezentować naszym gościom oferowane przez Logifact-Systems sprawdzone profesjonalne  rozwiązania dla logistyki.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy  za spotkania, ciekawe rozmowy i zainteresowanie naszymi produktami.

Organizacja kongresu, bogaty program wykładów, wszystkie przeprowadzone prelekcje i ciekawe pod względem merytorycznym dyskusje zapewniły wysoki poziom wydarzenia.

opublikowano: 2018-11-16 03:28:00