Aktualności archwium

Logifact-Systems na Międzynarodowych Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu

Nasza firma wzięła udział w pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu. Była to część w całości dedykowana rynkowi logistycznemu, po raz pierwszy wydzielona w ramach odbywających się cyklicznie Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania.

 

opublikowano: 04-10-2016
Logifact®WMS w magazynie firmy Invena

Logifact-Systems podpisała umowę o współpracy ze spółką Invena Log, powołaną do obsługi logistyczno-magazynowej towarów swojej spółki matki Invena SA. 

opublikowano: 30-05-2016
Wspólny projekt Logifact-Systems oraz Politechniki Warszawskiej

Firma Logifact-Systems oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej zrealizują wspólnie projekt, którego celem jest opracowanie nowatorskiego systemu przeznaczonego do modelowania i wizualizacji w 3D obiektów magazynowych. Nowy system, noszący nazwę SIMMAG3D, stanowić będzie unikalne narzędzie wspierające analizę i projektowanie procesów magazynowych.

opublikowano: 02-11-2016
Logifact wspiera galę charytatywną dla fundacji „A kogo?” oraz kliniki „Budzik”

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala charytatywna dla Fundacji „A kogo?” Ewy Błaszczyk oraz kliniki „Budzik” organizowana przez magazyn „Businesswoman&life”. Partnerem wspierającym była firma Logifact-Systems.

opublikowano: 17-12-2015
System logifact®WMS na Politechnice Warszawskiej

Firma Logifact-Systems podpisała umowę z Politechniką Warszawską na dostawę systemu WMS. System zarządzania magazynem zostanie wdrożony na potrzeby nowego laboratorium dydaktycznego.

opublikowano: 23-03-2016
System logifact®WMS w kolejnym magazynie firmy PPUH Gniezno

System WMS został uruchomiony w centrum dystrybucyjnym firmy PHUP Gniezno w Bydgoszczy. Było to kolejne już wdrożenie przeprowadzone przy współpracy z firmą Logifact-Systems.

opublikowano: 20-03-2017
Organizacja logistyki nowego centrum dystrybucyjnego firmy Radex

Logifact-Systems nawiązuje współpracę z firmą Radex. Na potrzeby nowego centrum dystrybucyjnego drzwi zostanie opracowany kompletny projekt logistyczny.

opublikowano: 20-01-2017
Logifact-Systems wspiera Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Firma Logifact-Systems zorganizowała świąteczną loterię, której celem była zbiórka środków przeznaczonych na cele charytatywne. Uroczystość odbyła się przy udziale zarządu, współpracowników i partnerów firmy 16 grudnia w Warszawie.

opublikowano: 22-12-2016
Logifact-Systems wśród Diamentów Forbesa

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking przeprowadzany cyklicznie przez miesięcznik Forbes.

W najnowszej edycji rankingu pośród Diamentów Forbesa znalazła się firma Logifact-Systems.

Logifact-Systems wśród Diamentów Forbesa
opublikowano: 23-06-2017
Premierowy pokaz zastosowania technologii 3D a także innych innowacyjnych rozwiązań w systemie logifact®WMS

12.05.2017 r. mieliśmy przyjemność gościć naszych Klientów oraz Partnerów na seminarium, w trakcie którego zaprezentowaliśmy najnowsze, zrealizowane przez naszą firmę, projekty rozwojowe, jak również zdradziliśmy, w jakich technologicznych kierunkach podążać będzie rozwój systemu logifact®WMS w najbliższym czasie. Seminarium odbyło się przy udziale pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej.

opublikowano: 16-05-2017
Konferencja podsumowująca wspólny projekt Logifact-Systems oraz Politechniki Warszawskiej

W Warszawie miała miejsce konferencja podsumowująca realizację projektu System do modelowania i wizualizacji w 3D obiektów magazynowych SIMMAG3D. Projekt został zrealizowany przy współpracy Politechniki Warszawskiej oraz firmy Logifact-Systems.

opublikowano: 20-06-2017
Logifact-Systems na Kongresie Modern Warehouse

Firma Logifact-Systems wzięła udział w tegorocznej edycji Kongresu Modern Warehouse, organizowanego cyklicznie przez Wydawnictwo Forum Media, wydawcy czasopisma Nowoczesny Magazyn. Modern Warehouse to jedno z największych wydarzeń w branży magazynowej i logistycznej, skupiające corocznie wielu przedstawicieli biznesu odpowiedzialnych za organizację procesów logistycznych i magazynowych w swoich przedsiębiorstwach.

opublikowano: 23-11-2017
Logifact-Systems wśród Gazel Biznesu

Logifact-Systems została laureatem rankingu Gazel Biznesu 2017 - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego na zlecenie "Pulsu Biznesu”.

opublikowano: 09-03-2018
Logifact-Systems ponownie wśród Diamentów Forbesa

W tegorocznej edycji Diamentów Forbesa wśród wyróżnionych laureatów ponownie znalazła się firma Logifact-Systems.

Była to już jedenasta edycja tego prestiżowego rankingu polskich firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

opublikowano: 22-06-2018
Logifact-Systems na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Logistyki – TAROPAK 2018

Taropak to największe w naszej części Europy targi branży opakowaniowej i logistycznej. Nasza firma po raz kolejny wzięła udział w tym wydarzeniu, które miało miejsce, jak co roku, w Poznaniu w dniach 1-4 października 2018 r.

opublikowano: 09-10-2018
System logifact®WMS w Centrum Logistycznym firmy EUROTERM

W celu usprawnienia pracy nowego Centrum Logistycznego firmy EUROTERM zlokalizowanego w Przemyślu, firma Logifact-Systems dostarczyła i wdrożyła profesjonalny system klasy WMS.

opublikowano: 05-11-2018
Rozwiązania logistyczne w magazynie firmy Merkury S.A.

Logifact-Systems podpisał umowę z firmą Merkury S.A., która obejmowała opracowanie koncepcji logistycznej Magazynu Dystrybucyjnego zlokalizowanego w Białymstoku.

opublikowano: 07-11-2018
Koncepcja logistyczna dla magazynu firmy ARTIM Sp. z o.o. właściciela marki ATAKTO.PL

Firma Logifact-Systems podpisała umowę z firmą ARTIM Sp. z o.o., która objęła opracowanie koncepcji logistycznej nowego Magazynu - Centrum Dystrybucyjnego zlokalizowanego w Opolu.

opublikowano: 24-10-2018
Prezes firmy Logifact-Systems wśród laureatów nagród Politechniki Warszawskiej

Nagroda zespołowa stopnia III za osiągnięcia naukowe w latach 2016 - 2017 została przyznana dr. inż. Andrzejowi Bobińskiemu, prezesowi firmy Logifact-Systems, za udział w pracach zespołu Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

opublikowano: 04-10-2018
Firma Logifact-Systems uczestniczyła w jubileuszowej, 10. edycji Kongresu Modern Warehouse

Kongres Modern Warehouse to najważniejsze wydarzenie logistyków, na którym prelegentami są zarówno rynkowi eksperci, jak i kadra zarządzająca największymi i najnowocześniejszymi obiektami magazynowymi w Polsce!

opublikowano: 16-11-2018
System logifact®WMS w centrum logistycznym firmy Kontri

Firma Logifact-Systems podpisała umowę z firmą Kontri. Przedmiotem umowy było zaprojektowanie oraz wykonanie i wdrożenie komputerowego systemu zarządzania pracą magazynu logifact®WMS

opublikowano: 14-12-2018