AKTUALNOŚCI

Logifact-Systems na Kongresie Modern Warehouse

Logifact-Systems na Kongresie Modern Warehouse

Firma Logifact-Systems wzięła udział w tegorocznej edycji organizowanego cyklicznie przez wydawcę czasopisma Nowoczesny Magazyn, Kongresu Modern Warehouse – jednego z największych wydarzeń w kalendarzu imprez branży logistycznej i magazynowej, skupiającej przedstawicieli wielu firm i instytucji, związanych zawodowo na co dzień z logistyką i magazynowaniem.

Kongres Modern Warehouse to miejsce spotkań firm poszukujących nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla logistyki wspierających rozwój ich biznesów i pozwalających sprostać coraz bardziej wygórowanym oczekiwaniom rynku z dostawcami. To także, oprócz prezentacji  biznesowych i networkingu, studiów przypadku i innowacji, platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, merytorycznych dyskusji oraz możliwość spotkania wielu praktyków i ekspertów z Polski i zagranicy specjalizujących się w obszarach związanych z zarządzaniem logistyką i magazynowaniem.

W jednym z kilku odbywających się w ramach kongresu paneli merytorycznych („W kierunku łańcucha dostaw 4.0”) udział wziął prezes firmy Logifact-Systems , dr inż. A. Bobiński.

W trakcie kongresu mieliśmy przyjemność zaprezentowania naszym gościom oferowane przez Logifact-Systems rozwiązania dla logistyki, a w szczególności zainteresowanie cieszył informatyczny system zarządzania magazynem logifact®WMS. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nas za zainteresowanie naszymi produktami, a także za inspirujące rozmowy i ciekawe spotkania.

IX Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse miał miejsce w dniach 15-16 listopada br. w Warszawie i skupił ponad trzystu uczestników.

opublikowano: 2017-11-22