Kariera

Doradcę Handlowego ds. WMS
(Systemy Zarządzania Magazynem)

Miejsce pracy:   Warszawa, mazowieckie

Zadania:

  • aktywna akwizycja u klienta
  • przygotowanie oferty handlowej – analiza potrzeb, definiowanie oczekiwań i wymaganej funkcjonalności dla oferowanych systemów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • negocjowanie umów
  • udział w rozwoju produktów firmy
  • udział w tworzeniu nowych koncepcji sprzedaży
  • budowanie trwałych relacji z naszymi klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: mile widziany kierunek informatyczny lub o profilu logistyka
  • doświadczenie w sektorze B2B w zakresie informatycznych systemów zarządzania
  • umiejętność prowadzenia długoterminowego procesu sprzedaży usług informatycznych/doradczych
  • umiejętność trwałego budowania relacji z potencjalnymi klientami
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • gotowość do rozwijania wiedzy z zakresu systemów klasy WMS oraz w obszarze logistyki magazynowej
  • gotowość do pracy w terenie
  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • duża samodzielność w działaniu i zorientowanie na wyniki

Oferujemy:

  • narzędzia do pracy ( samochód, telefon komórkowy, laptop)
  • wynagrodzenie zgodne z wynikami (podstawa + prowizja)
  • praca w młodym dynamicznym zespole
  • stabilną prace w firmie o wiodącej pozycji na rynku oprogramowania dla logistyki (ponad 20 lat)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość udziału w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • szansa nauki od najlepszych wsparcie doświadczonego zespołu
  • benefity i opieka medyczna
  • możliwość udziału w projektach wdrożeniowych dla znanych marek

Prosimy o przesłanie CV ew. listu motywacyjnego na adres e-mailowy:

rekrutacja@logifact.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Plik CV*

    * Pole wymagane