Kariera

Młodszy projektant systemów logistycznych

Miejsce:   Warszawa, mazowieckie

Zadania:

  • Aktywny udział w projektach wdrożeniowych (system WMS)
  • Przeprowadzanie audytów logistycznych
  • Analiza danych logistycznych
  • Projektowanie funkcjonalno-przestrzenne Magazynów i Centrów Logistycznych
  • Opracowywanie koncepcji Systemu WMS

Mile widziane:

  • Znajomość języka obcego
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość SQL

Wymagamy:

  • Znajomość Access/Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i praktycznego zastosowania wiedzy technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Podstawowe funkcjonalności CAD
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość współpracy z liderami w swojej branży
  • pracę w młodym zespole
  • umowę zlecenie/ możliwość przejęcia na stałe zatrudnienie

Prosimy o przesłanie CV ew. listu motywacyjnego na adres e-mailowy:

rekrutacja@logifact.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej informacji:

„Zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

    Plik CV*

    * Pole wymagane