Trzeci z rzędu Diament Forbesa dla firmy Logifact-Systems!

09.02.2023
Agnieszka Chojak

 

Po raz kolejny magazyn Forbes opublikował listę Diamentów Forbesa 2023. Tym razem rekordową listę, ponieważ w rankingu znalazło się ponad 11 tysięcy wyróżnionych firm, i tym razem przedsiębiorczość szczególnie w segmencie małych i średnich firm udowodniła swoją sprawczość i elastyczność, pomimo bardzo trudnego roku.  

 

Ranking tworzony jest na bazie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, łączącej metodę majątkową i dochodową. Znalazły się w nim przedsiębiorstwa z największą dynamiką wzrostu wartości.

 

Z wielką dumą i radością ogłaszamy, że firma Logifact-Systems znalazła się w znakomitym gronie laureatów nagrody Diamenty Forbesa 2023!💎 Nagroda ta to potwierdzenie naszej wiarygodności, to rekomendacja dla naszych przyszłych partnerów i obietnica udanej współpracy.

 

Serdecznie dziękujemy również naszym Pracownikom za ich zaangażowanie i pasję, a Klientom i Partnerom Logifact-Systems – za dobrą i sprawną współpracę.

 

Diament Forbesa to dla nas wielki zaszczyt, ale też bardzo wyraźny sygnał, by konsekwentnie podążać obraną drogą i się na niej nie zatrzymywać!

 

Lista wszystkich laureatów znajduje się tutaj: https://lnkd.in/dRyeXbVd