Partnerzy

Niezależny ekspert w obszarze konsultingu licencyjnego, współpracujący ze wszystkimi kluczowymi producentami oprogramowania: Microsoft, Oracle, SAP, IBM, VmWare, Autodesk oraz pozostałymi zrzeszonymi w BSA. Firma wyspecjalizowana w przeglądzie oprogramowania, optymalizacji środowisk licencyjnych, projektach architektury licencyjnej, wsparciu w negocjacjach kontaktów licencyjnych oraz projektach SAM zakończonych certyfikacją.

Firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i realizacją systemów na potrzeby logistyki i magazynowania, produkująca i oferująca systemy automatyki. Są to systemy pakujące, sortujące, transportujące, buforujące a także kompleksowe systemy obejmujące automatyzację dla całości procesu w magazynie. LOGISYSTEM posiada w ofercie produkty standardowe najlepszych producentów światowych a także własne dedykowane systemy.

Sprawdzony integrator pomiędzy systemami Comarch ERP XL oraz logifact® WMS, który posiada sprawdzoną metodykę wdrożeniową, oraz własny autorski moduł po stronie systemu ERP, łączący system zarządzania magazynem logifact® WMS z systemem zarządzania firmą Comarch ERP XL. DAW-SYSTEM to dostawca systemów do zarządzania firmami takimi jak: COMARCH, Insoft, rozwiązania POS, itd.

Sprawdzony integrator pomiędzy systemem zarządzania firmą ERP IFS oraz system do zarządzania magazynem logifact® WMS. Firma wyspecjalizowana m.in. w wdrożeniach systemów klasy ERP (IFS Applications, enova365), Business Intelligence, consultingu IT oraz analizach biznesowych.

Światowy technologiczny lider na rynkach automatycznego rejestrowania danych i automatyzacji procesów, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów mobilnych, czujników do wykrywania, pomiaru i bezpieczeństwa, systemów wizyjnych i znakowania laserowego

Producent sprzętu Auto ID. Dzięki szerokiej ofercie urządzeń, możliwe jest idealne dobranie terminala kodów kreskowych do specyfiki pracy magazynu, począwszy od terminali lżejszych, opartych całkowicie o system Android i przypominający smartfony, aż po całkowicie przemysłowe urządzenia, które posiadają systemy Windows i Android oraz klawiatury fizyczne, gdzie wysoka odporność na uszkodzenia pozwala na pracę w ciężkich warunkach magazynowych.

Zespół najnowocześniejszych w Polsce ośrodków przetwarzania danych. Jedną z podstawowych usług jest udostępnianie mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej. Usługa bazuje na największej, komercyjnej platformie sprzętowej, działającej w oparciu o najbardziej wydajne procesory. Usługi te pozwalają na pracę systemu logifact® WMS w „chmurze”, skalowanie mocy środowiska serwerowego, przy równoczesnej optymalizacji kosztów inwestycyjnych.

Jeden z wiodących na rynku Polskim dostawców kompleksowego wyposażenia magazynów. Projektant systemów składowania i transportu wewnętrznego. Producent regałów, przenośników oraz automatyki magazynowej. Dostawca wózków widłowych wraz z komplementarną propozycją serwisów, w ogólnopolskiej sieci serwisów wózków.

Lider na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych, w tym sprzętowych, wspomagających pracę m. in. logistyki oraz przemysłu, w tym urządzeń automatycznej identyfikacji Auto-ID. Marka gwarantująca nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.

Światowy lider w zakresie rozwiązań AIDC. Producent m.in. terminali mobilnych, czytników kodów kreskowych, czytników RFID. Dostawca oprogramowania do zarządzania urządzeniami, w tym narzędzi do sprawnego utrzymywania, przez personel IT floty komputerów, terminali mobilnych CipherLab.

Firma technologiczna, znajdująca się na liście Fortune 100, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań między innymi dla przemysłu oraz logistyki. Producent radiowych terminali mobilnych, komputerów do montażu na wózkach, urządzeń głosowych przeznaczonych do pracy w magazynach, halach produkcyjnych, itd.

Integrator pomiędzy systemami ERP Microsoft Dynamics AX oraz logifact®WMS. Srebrny Partner Microsoft z doświadczeniem i kompetencjami merytorycznymi z systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations. Firma wdrażająca system Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations oraz wyspecjalizowana w tworzeniu rozszerzeń jego funkcjonalności. Certyfikowany przedstawiciel systemu BlackLine.