Dlaczego My?

Istnieje wiele powodów dla których warto postawić na Logifact-Systems

24-letnie, aktywne uczestnictwo w rynku polskim – ponad 180 wdrożeń systemów logifact®WMS oraz ponad 75 zaprojektowanych różnorodnych magazynów.

Koncentracja na wysokim poziomie świadczonych usług przy jednoczesnym, korzystnym stosunku ceny do jakości.

Specjalizujemy się w całościowym rozwiązywaniu problemów z dziedziny szeroko pojętej logistyki magazynowej. Wdrażamy systemy informatyczne do zarządzania magazynem, wykonujemy audyty i projekty logistyczne.

Modułowy, elastyczny system logifact®WMS pozwalający na dopasowanie do potrzeb Klienta – od wersji podstawowej do zaawansowanej.

Stały zespół specjalistów, logistyków i programistów, z wieloletnim doświadczeniem.

Szeroka gama korzyści z wdrożenia systemu logifact®WMS na każdym szczeblu – z punktu widzenia zarządu, kadry kierowniczej jak i na poziomie operacyjnym.

Możliwość zminimalizowania kosztów wdrożenia systemu logifact®WMS poprzez wybór jego wersji standardowej w konfiguracji dopasowanej do aktualnych potrzeb (standardowa wersja systemu logifact®WMS nie ogranicza jego dalszego rozwoju).

Szerokie spektrum obsługiwanych branż – m.in. spożywcza, meblarska, farmaceutyczna (logifact®WMS został zwalidowany dla hurtowni i produkcji farmaceutycznej), artykuły biurowe, ubrania i tekstylia, automotive, chemia, elektrotechnika, kosmetyki, artykuły przemysłowe i instalacyjne, armatura łazienkowa i wyposażenie wnętrz, itp.

Obsługa różnych typów magazynów – dla dystrybucji, produkcji, e-commerce, usługodawców logistycznych.

Szeroka grupa sprawdzonych Partnerów biznesowych:

  • dostawcy konstrukcji stalowych, wózków, automatyki magazynowej, itp.
  • dostawcy sprzętu AutoID – sieci radiowe, terminale mobilne, RFiD, itp.
  • Integratorzy z WMS, dostawcy systemów klasy ERP

Realizacja wdrożeń systemu logifact®WMS – od koncepcji logistycznej do odbioru działającego systemu – pod kierownictwem i nadzorem Działu Logistyki.

Wieloletnia, udana współpraca z Klientami i wysoko oceniany poziom obsługi serwisowej.

Sprawdzona metodyka wdrożeniowa oparta o bogate doświadczenie, pozwalająca na sprawne wdrożenie systemu, gwarantujące osiągnięcie założonych celów zgodnie z przyjętym budżetem.

Klienci, którzy wdrożyli system logifact®WMS wybierają nasz system zarządzania do kolejnych magazynów.

Bogate doświadczenie w integracji systemu WMS z systemami zarządzania z otoczenia informatycznego np. systemy klasy ERP, platformy e-commerce (Magento, IAI Shop), systemy zarządzania produkcją, automatyka magazynowa, systemy kurierskie, systemy wizyjne;

Współpraca z Uczelniami Wyższymi, udział w pracach badawczo-rozwojowych.