Logifact wśród Diamentów Forbesa 2024

28.03.2024
Magdalena Bryszewska

 

 

 

 

No cóż, tradycyjnie, można już napisać, znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce i możemy się poszczycić tytułem „Diamentów Forbesa 2024”.

 

 

Po raz szesnasty redakcja „Forbes” we współpracy z Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

 

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Diamentami Forbesa zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

 

Diamenty Forbesa obrazują tez trendy, jakie się kształtują w świecie biznesu w danych okolicznościach. W ostatnich latach była to pandemia a obecnie wojna w Ukrainie i inflacja. Te okoliczności wymuszają elastyczność w podejściu biznesowym jak i poszukiwanie alternatywnych metod inwestowania. W tym kontekście tytuł Diamentów Forbesa jest dla nas szczególnie ważny, że pomimo wymagających okoliczności udało nam się utrzymać dobrą kondycje firmy.

 

Dziękujemy wszystkich pracowników Logifactu za zaangażowanie i wytrwałą pracę i nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć nam wszystkim owocnego kolejnego roku, pełnego wzrostu, rozwoju oraz odpowiedzialności biznesowej. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wspólnej determinacji oraz współpracy osiągniemy wynaczone cele i nowe sukcesy.