Mamy to – Logifact na okładce „Top Logistyk”!

22.09.2023
Magdalena Bryszewska

 

 

 

 

W najnowszym numerze dwumiesięcznika Top Logistyk ukazał się wywiad z Prezesem Logifact-Systems, dr inż. Andrzejem Bobińskim, Członkiem Zarządu Pawłem Bobińskim oraz Dyrektorem ds. wdrożeń Pawłem Klimczewskim. Na jego łamach opowiedzieliśmy o tajnikach transformacji w branży logistyki, transportu i spedycji a także o tym jakie wyzwania stoją przed sektorem TSL i które innowacje i pomysły mogą zmienić przyszłość tego sektora.

 

 

Historia Logifact-u

 

 

Historia naszej firmy zaczęła się prawie 25 lat temu z pasji i wiedzy dr inż. Andrzeja Bobińskiego, ówczesnego wykładowcy Politechniki Warszawskiej, który po obronie pracy doktorskiej aktywnie współuczestniczył w powołaniu do życia nowej specjalizacji – techniki i organizacji transportu wewnętrznego i magazynowania na Politechnice Warszawskiej. Kolejne doświadczenie zawodowe zdobywał w Niemczech w czołowych firmach projektowo-wdrożeniowych, żeby w 2000 roku wrócić do Polski, bogatszy o doświadczenie zdobyte w różnych projektach logistycznych i założyć firmę Logifact-Systems.

 

 

Logistyka sercem przedsiębiorstwa

 

 

Od początku naszej działalności ścisłe się koncentrowaliśmy na wspieraniu logistyki przedsiębiorstw, traktując ją jako kluczową dziedzinę pozwalającą uzyskać przewagę konkurencyjną każdej firmie.  Projektowanie logistyczne oraz wdrażanie systemu WMS stanowią fundament naszej działalności. W kontekście naszego oprogramowania ogromne znaczenie mają nie tylko jego konkretne funkcjonalności, ale również… integracja. Mamy w tej kwestii bogate doświadczenie – integrowaliśmy już nasz WMS z systemami zarządzania z szeroko rozumianego otoczenia informatycznego – oprogramowaniem ERP, systemami kurierskimi, platformami e-commerce, automatyką magazynową czy systemami wizyjnymi.

Dzisiaj w naszym portfolio znajdziemy spektrum narzędzi do zarządzania procesami zachodzącymi w magazynie takimi jak WMS, MFC, MES jak i mamy w swojej ofercie komplementarny system do WMS, TMS, który jest niezbędny w firmach realizujących dużą liczbę przesyłek dziennie.

 

 

Nasz Zespół

 

 

Kluczowe dla naszego rozwoju i miejsca w którym się dzisiaj znajdujemy jest nasz Zespół i z tego miejsca chcemy każdemu z osobna bardzo podziękować za zaangażowanie, energię i wysiłek włożony w rozwój firmy. Bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym dzisiaj jesteśmy i na okładce Top Logistyk😊. Dziękujemy.