Koncepcja logistyczna dla magazynu firmy Artim Sp. z o.o. właściciela marki ATAKTO.pl

13.12.2018
Agnieszka Chojak

Logifact-Systems podpisał umowę z firmą Artim Sp. z o.o., która obejmowała opracowanie koncepcji logistycznej nowego magazynu – centrum dystrybucyjnego zlokalizowanego w Opolu.

 

 

Logifact-Systems podpisał umowę z firmą ARTIM Sp. z o.o., która obejmowała opracowanie koncepcji logistycznej nowego magazynu – centrum dystrybucyjnego zlokalizowanego w Opolu.

 

Firma ARTIM Sp. z o.o., to lokalny lider w dystrybucji materiałów biurowych, właściciel marki ATAKTO.pl – sklepu internetowego, popularnego polskiego serwisu z artykułami dla biura, szkoły i domu.

 

 

ARTIM Sp. z o.o., to przedsiębiorstwo prężnie działające na rynku woj. opolskiego od października 1990 roku, najpierw jako pierwsza hurtownia papiernicza na Opolszczyźnie i jako jeden z pierwszych biuro-serwisów w Polsce.

 

 

Od 1996 roku współtwórca i udziałowiec ogólnopolskiej grupy Partner XXI. Efektywne stosowanie przez Spółkę skutecznego systemu zarządzania, rzetelności w działaniu oraz konkurencyjnej polityki handlowej, od początku funkcjonowania umożliwiło jej w bardzo krótkim czasie objęcie pozycji niekwestionowanego lidera w branży papierniczo-biurowo-szkolnej na rynku woj. opolskiego. Okazało się to możliwe, dzięki silnej pozycji ekonomicznej, finansowej i organizacyjnej firmy, zaangażowaniu Pracowników, a także dzięki wysokiej jakości dystrybuowanych przez nią produktów i usług.

 

 

Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło firmie ARTIM Sp. z o.o. na wdrożenie systemu ISO 9001:2000, otrzymanie wielu prestiżowych wyróżnień tj. godło LIDER RYNKU oraz tytuł GAZELI BIZNESU.

 

Wdrożenie zaprojektowanych rozwiązań przez Logifact-System, miało na celu zapewnienia prawidłowej i efektywnej obsługi strumienia dystrybuowanych towarów, zapewnienia obsługi logistycznej dla zwiększającego się strumienia zleceń wydania, w tym zleceń w kanale e-commerce oraz optymalizację i automatyzację procesów w celu minimalizacji zatrudnienia.