Logifact-Systems laureatem plebiscytu „Diamenty Forbesa 2022”

02.02.2022
Agnieszka Chojak

 

„Diamenty Forbesa”, to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez redakcję jednego z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych magazynów biznesowych na świecie.

Otrzymują je firmy odnotowujące najszybszy wzrost swojej wartości w ciągu trzech lat poprzedzających ranking.

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma po rak kolejny znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2022”. To ogromne wyróżnienie, dające pewność, że jesteśmy zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym.


Otrzymany tytuł jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, tym samym potwierdzeniem naszej stabilności finansowej, wiarygodności dla naszych klientów i jakości marki.


Lista Diamentów Forbesa opracowana została w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy metodę majątkową i dochodową.

Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m. in. wyniki finansowe za lata 2016-2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

 

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, które motywuje nas do dalszej pracy, chęci doskonalenia się i podnoszenia jakości naszych produktów.

Wierzymy, że już w niedalekiej przyszłości poczynimy kroki, które pozwolą nam wejść na kolejny poziom i sięgnąć po kolejne nagrody. Największą z nich będzie jednak zadowolenie klientów.

 

Dziękujemy wszystkim naszym kontrahentom i współpracownikom za zaufanie jakim obdarzają nas, bez nich ten sukces nie byłby możliwy.


 

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:    https://www.forbes.pl/diamenty/2022