Logifact-Systems wśród „Gazel Biznesu”

15.12.2020
Agnieszka Chojak


Logifact-Systems po raz kolejny została laureatem rankingu Gazel Biznesu – najstarszego zestawienia najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

 

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma po raz kolejny otrzymała tytuł  Gazeli Biznesu. Firma zachowała tym samym pozycję w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora małych i średnich firm. Ranking realizowany jest nieprzerwanie od 2000 roku przez dziennik  ekonomiczny „Puls Biznesu”.

Tytuł Gazeli Biznesu odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

To znak rozpoznawczy firm dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową a zarazem doskonała rekomendacja w kontaktach handlowych z dotychczasowymi, jak i nowymi klientami.

 

Firmy ubiegające się o tytuł Gazeli Biznesu, weryfikowane są przez ekspertów opracowującej informacje gospodarcze firmy Coface pod kątem wyników finansowych z okresu ostatnich trzech lat oraz ich aktualnej kondycji i dynamiki rozwoju. 

 

Niezmiernie nam miło w związku z przyznanym wyróżnieniem. Cieszymy się tym bardziej, gdyż wiemy, że to co robimy jest doceniane nie tylko przez naszych klientów, ale także przez niezależnych  analityków i środowisko biznesu.

 

Przyznany tytuł mobilizuje nas do dalszych działań i wyzwań, motywuje do nieustannego rozwoju tak, aby w gronie elity biznesu pozostać jeszcze przez kolejne lata.

 

Dziękujemy za przyznane wyróżnienie. Wierzymy, że tytuł Gazeli Biznesu uzyskamy jeszcze niejeden raz.