Logifact-Systems wśród laureatów „Diamentów Forbesa”

27.01.2021
Agnieszka Chojak

 

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa otrzymują firmy odnotowujące najszybszy wzrost swojej wartości w ciągu trzech lat poprzedzających ranking.


To niezwykłe wyróżnienie nadawane jest przez redakcję jednego z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych magazynów biznesowych na świecie.

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Logifact-Systems ponownie znalazła się wśród wyróżnionych laureatów w tegorocznej edycji „Diamentów Forbesa 2021”.

 

Prestiżowy ranking przygotowany przez Bisnode Polska wspólnie z redakcją miesięcznika Forbes wskazuje firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość. Lista Diamentów Forbesa opracowana została w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy metodę majątkową i dochodową.

 

Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m. in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

 

Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

 
„Jestem niezwykle dumny z osiągnięcia przez Logifact-Systems tego prestiżowego wyróżnienia. Dziękuję całej naszej załodze za wkład pracy i zaangażowanie, które pozwoliło, już kolejny raz, na to dokonanie.

 

Diamenty Forbesa są potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce a tym samym potwierdzeniem naszej stabilności finansowej i wiarygodności dla naszych Klientów”.

Prezes Zarządu Andrzej Bobiński


 

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:    https://www.forbes.pl/diamenty/2021