Logifact-Systems wśród laureatów „Gazeli Biznesu 2021”

23.12.2021
Agnieszka Chojak


Logifact-Systems już po raz kolejny znalazł się w prestiżowym gronie laureatów, wyróżnionych zaszczytnym tytułem „Gazeli Biznesu”.

 

 

Z ogromną dumą informujemy, że nasza firma po raz kolejny zyskała zaszczytny tytuł „Gazeli Biznesu 2021”. Nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.


Ranking realizowany jest nieprzerwanie od 2000 roku przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu” i bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Każde przedsiębiorstwo, które ubiega się o tytuł musi wykazać, że stale odnotowuje wzrost przychodów i prężnie się rozwija.

Gazela Biznesu, to również znak rozpoznawczy dla firm dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową. Ten tytuł jest dobrą rekomendacją, mającą istotne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami.

Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.


Serdecznie dziękujemy redakcji „Pulsu Biznesu” za to wyróżnienie, które jest dla Logifact-Systems niezwykle ważne, ponieważ wiemy, że to co robimy jest doceniane nie tylko przez naszych klientów, ale również przez analityków i osoby ze świata biznesu.


To dla nas wielka nagroda, która potwierdza, że kierunek, w którym zmierzamy jest słuszny. Jednocześnie to zobowiązanie do dalszej, sumiennej pracy i wysiłku na rzecz rozwoju nie tylko naszej firmy, ale całej branży logistyki magazynowej.


Mamy nadzieję, że na tytuł Gazeli Biznesu zasłużymy jeszcze niejeden raz.