Logifact-Systems wśród laureatów XX edycji „Gazel Biznesu”

31.12.2019
Agnieszka Chojak

Logifact-Systems po raz kolejny zdobyła tytuł „Gazeli Biznesu”. Była to jubileuszowa, dwudziesta edycja prestiżowego rankingu.Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny uzyskała tytuł „Gazeli Biznesu”. Jest on przyznawany firmom o wysokiej dynamice wzrostu według rankingu opracowanego przez Coface na zlecenie Pulsu Biznesu.

Od lat wyróżniane są nim firmy, które stawiają na stały rozwój i prawidłowe zarządzanie zasobami. Każde przedsiębiorstwo, które ubiega się o tytuł, musi wykazać, że stale odnotowuje wzrost przychodów i prężnie się rozwija.

„Gazela Biznesu” to także znak rozpoznawczy dla firm dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową.

To tytuł, który utożsamiany jest z prestiżem, stanowiący świetną rekomendację w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Jest to także wyróżnienie odzwierciedlające dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Otrzymane wyróżnienie bardzo nas cieszy, ponieważ wiemy, że nasze starania doceniane są nie tylko przez naszych Klientów, ale także przez niezależnych analityków i środowisko biznesu.

Przyznany tytuł mobilizuje nas do dalszych wysiłków, aby w gronie elity biznesu pozostać nie tylko w najbliższych latach, ale także aby nasz rozwój zaplanować w dalszej perspektywie.