Logifact-Systems z tytułem „Dobra Firma 2020”

21.01.2021
Agnieszka Chojak

Firma Logifact-Systems wyróżniona została w kategorii „Najlepszy innowator województwa mazowieckiego – firmy małe” w ogólnopolskim konkursie „Dobra Firma”, organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

 

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że Logifact-Systems znalazł się w elitarnym gronie laureatów Programu „Dobra Firma”, organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.


Tym zaszczytnym tytułem zostały uhonorowane spółki, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie.

 

 

Wybór kandydatów do nagród oparty został na podstawie odpowiednio zważonych wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów ZPP oraz twardych danych otrzymanych od Info Veriti Polska Sp. z o. o. – największego dostawcy informacji gospodarczych w Polsce.


Wyłonieni laureaci dodatkowo przeszli weryfikację pod kątem kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji.

Zespół ekspertów wybrał grupę 84 laureatów – najprężniej działających przedsiębiorstw Mazowsza, z których finalnie wybrano 10 zwycięzców.


Wśród nagrodzonych znalazły się przedsiębiorstwa z branż transportowo spedycyjnej, deweloperskiej, spożywczej, produkcji maszyn i urządzeń specjalistycznych, budowlanej, produkcji roślin i doradczej.

Gala wręczenia nagród, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, odbyła się wirtualnie na Facebooku ZPP.


Wydarzenie objęte zostało patronatem Wojewody Mazowieckiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego i Prezydenta Warszawy. Partnerami Głównymi konkursu byli: Agencja Rozwoju Przemysłu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polski Fundusz Rozwoju.

 


 

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:    https://nagrody.zpp.net.pl/wydarzenia/warszawa/