Nowatorska aplikacja do zarządzania transportem DawNavi już na rynku.

26.08.2020
Agnieszka Chojak


Firma Daw-Systems, nasz zaufany partner, wprowadziła na rynek nowatorski produkt, przeznaczony do zarządzania transportem oraz dostawami.

Aplikacja o nazwie DawNavi jest w pełni zintegrowana z systemem zarządzania magazynem logifact®  WMS oraz Comarch ERP XL.


Nasz sprawdzony partner w zakresie integracji systemów magazynowych logifact®  WMS z systemem Comarch ERP XL – firma Daw-Systems – wprowadziła na rynek nowatorski produkt służący do zarządzania transportem oraz dostawami przy zastosowaniu systemu nawigacji satelitarnej GPS.

Oparta o system Android aplikacja o nazwie DawNavi wykorzystuje urządzenia Garmin oraz GoogleMaps i jest w pełni zintegrowana z systemem magazynowym logifact® WMS jak również z systemem Comarch ERP XL. Narzędzie to może być na życzenie Klienta zintegrowane z każdym innym systemem klasy ERP.

Zastosowanie Google Maps w DawNavi pozwala na żywo śledzić trasy użytkowników. Aplikacja zapewnia łatwy dostęp do informacji dotyczących wysyłki, umożliwia wgląd w historię przejazdów wykonanych w danym dniu, a także pozwala zweryfikować zrealizowany transport w zestawieniu z propozycją optymalnej trasy wyliczonej przez Google.

System nawigacji satelitarnej umożliwia szczegółowe rejestrowanie realizowanych przejazdów. Dzięki zastosowaniu zewnętrznego GPS jakość oraz precyzja zbieranych danych jest znacznie wyższa niż w standardowym rozwiązaniu – możliwe jest śledzenie przebiegu trasy z dokładnością nawet co do sekundy.

Aplikacja jest podzielona na niezależne od siebie moduły. W efekcie wprowadzanie zmian w istniejących modułach czy też implementacja całkowicie nowych modułów nie wpływa na pracę pozostałych, dzięki czemu aplikację można łatwo rozbudować o nowe funkcje bez szkody dla aktualnych funkcjonalności.

Daw-Systems to polska firma, która w branży informatycznej działa na rynku od 2006 roku. Spółka posiada dynamiczny i profesjonalny zespół specjalistów dostarczający Klientom dostosowane do ich potrzeb rozwiązania informatyczne, dzięki którym są w stanie prościej i efektywniej zarządzać swoimi przedsiębiorstwami.

Logifact-Systems już od kilkunastu lat współpracuje z firmą Daw-Systems w zakresie integracji systemu magazynowego logifact®  WMS z system zarządzania Comarch ERP XL. Nasze  wieloletnie partnerstwo pozwoliło nam na zbudowanie trwałych relacji, które procentują przy każdym zrealizowanym wdrożeniu. Integracja naszych systemów została zrealizowana w  ponad 20 projektach wdrożeniowych, między innymi dla takich firm jak: PHUP Gniezno, Polwell, Asaj, Meble Wójcik, Agroma, ML Meble, Euroterm, Partner XXI.

System logifact®  WMS współpracuje również z wieloma innymi informatycznymi systemami zarządzania klasy ERP różnych dostawców, w tym m.in. z: SAP, Microsoft Dynamics AX, NAV, IFS, ALTUM, Graffiti ERP, JFOX, Navireo, Infor M3, SAFO, Impuls, GOLD Central, Oracle, MAT, a także z innymi, w tym autorskimi systemami informatycznymi naszych Klientów.