Kariera

Programista SQL

Miejsce pracy:   Wieluń, łódzkie lub Warszawa

Zadania:

  • rozwój oprogramowania pod kątem nowych wymagań klientów
  • modyfikowanie i tworzenie aplikacji według określonych wymagań i opisanych zadań
  • projektowanie rozwiązań programistycznych
  • optymalizacja oprogramowania u naszych klientów
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów
  • przeprowadzanie testów developerskich (głównie testy jednostkowe)
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • udział w rozwoju produktów firmy
  • udział w tworzeniu nowych produktów

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższego lub studentów kierunków: informatyka, systemy informatyczne lub pokrewne, lub praktycznej wiedzy informatycznej popartej doświadczeniem
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z MSSQL oraz umiejętność programowania T-SQL (procedury składowane, funkcje, triggery itp.)
  • mile widziana umiejętność programowania w języku wysokiego poziomu (np. C#)
  • umiejętności kreatywnego myślenia i praktycznego zastosowania wiedzy technicznej
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną prace w firmie o wiodącej pozycji na rynku oprogramowania dla logistyki (ponad 20 lat)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B
  • możliwość udziału w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • szansa nauki od najlepszych wsparcie doświadczonego zespołu
  • benefity i opieka medyczna
  • pracę w młodym zespole
  • praca w biurze w Wieluniu
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie próbnym)
  • możliwa całkowita praca zdalna(Home Office) (po uzyskaniu pełnej samodzielności)
  • możliwość udziału w projektach wdrożeniowych dla znanych marek

Prosimy o przesłanie CV ew. listu motywacyjnego na adres e-mailowy:

rekrutacja@logifact.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej informacji:

„Zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

    Plik CV*

    * Pole wymagane